У пошуках гармонійного союзу

Share on Facebook

ІЛОН МАСК ВХОДИТЬ ДО НАЙВПЛИВОВІШИХ ЛЮДЕЙ 21 СТОЛІТТЯ (ЗА ВЕРСІЄЮ ЖУРНАЛУ ESQUIRE). ВІН – ЗАСНОВНИК КОМПАНІЇ PAYPAL, ІНЖЕНЕР ТА ВЛАСНИК КОМПАНІЇ SPACEX, ГОЛОВНИЙ ДИЗАЙНЕР ТА ГЕНДИРЕКТОР АВТОКОНЦЕРНУ TESLA INC – ПЕРЕЛІК МОЖНА ПРОДОВЖИТИ. ІЛОН МАСК – ВИНАХІДНИК, ІНЖЕНЕР, МІЛЬЯРДЕР І… МРІЙНИК.

Ми не знаємо, чи налагодив він своє особисте життя після розриву з американською акторкою Ембер Херд. Але уявімо, що Маск, із властивою йому неординарністю, шукає пару не там, де всі, а на сторінках «Слова». Тож ми вибрали найерудованіших, найхаризматичніших і найвинахідливіших українок для холостяка із Кремнієвої долини.

Розумниця

1

Діяльність: українська шахістка, гросмейстер, п'ятнадцята чемпіонка світу з шахів серед жінок (2015).

Про неї:

Норовлива, знає собі ціну. Українська шахістка, яка у 2015-му носила титул шахової королеви світу, у 2017-му вирішила не їхати на світову першість до Ірану через обмеження прав жінок. Марію Музичук обурило те, що всі учасниці чемпіонату світу в Тегерані повинні грати у хіджабах і дотримуватись традицій консервативної мусульманської країни.

Красуня

2

Діяльність: дизайнер бренду жіночого одягу «Queens».

Про неї:

Переможниця по житті: «Кілька років тому я проходила курс fashion-стайлінгу в Лондоні і вирішила сходити на Vogue Festival для того, щоб послухати лекції Валентино Гаравані, Фібі Філо і Алекси Чанг. А в рамках цього фестивалю проходив конкурс Harrods Live на найкращий аутфіт, у якому брали участь всі присутні. Якби я знала про конкурс, то напевно, одягла б щось більш епатажне, а так я виглядала абсолютно буденно. Так що можете собі уявити, яким було моє здивування, коли зі мною зв'язалися представники Harrods і повідомили про перемогу».

Любить подорожі і вечірки. Безперервно у пошуку краси та гармонії. Головна ідея її бренду: жінка від «Queens» – як діамант – цінна та багатогранна.

Рятівниця світу

3

Діяльність: український біофізик, на початку 2016 року стала наймолодшим доктором фізико-математичних наук України у віці 29 років.

Про неї:

Самовіддана науці. Вивчає точкові мутації ДНК: у хромосомах постійно відбуваються зміни, із-за яких люди розвиваються, пристосовуються до більш складних умов життя. Але водночас мутації викликають і рак, і безліч інших хвороб. Ольга вирахувала закономірність, за якою відбуваються ці мутації, що дає перспективи у винайдені ліків від онкологічних захворювань.

Текст: Катерина Обертас
Колаж: Оля Сосюра 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!