Коли навколо – ні душі

Share on Facebook

ДОВКОЛА – ПОВНО РОБОТІВ: БАНАЛЬНА ПРАЛЬНА МАШИНКА-АВТОМАТ ЗНАЄ ПРО ЧИСТКУ ОДЯГУ НАБАГАТО БІЛЬШЕ, НІЖ СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНА ГОСПОДИНЯ. МИ ОТОЧЕНІ РЕЧАМИ З ІНТЕЛЕКТОМ. ІЗ ГОСПОДАРІВ СВОЇХ ПОМЕШКАНЬ МИ ПЕРЕТВОРЮЄМОСЯ НА УПРАВЛІНЦІВ ПРИСТРОЯМИ. ЗДАЄТЬСЯ, ДОМАЛЮЙ КАВОВАРЦІ ОЧІ – І З НЕЮ МОЖНА НАВІТЬ ВІТАТИСЯ: ВОНА ВРАНЦІ – ТВІЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДРУГ-БАРИСТА.

Fundamentals_1

Кампанія «Fundamentals» об’єднала працю 45-ти голландських дизайнерів. Із їхніх робіт було створено 9 різних масок-колажів. Найрізноманітніші трубки, вази, солом’яні тарілочки та творче причандалля в поєднанні між собою вимальовують обличчя.

Fundamentals_2

Автори проекту стверджують, що ці маски дозволяють глядачам ознайомитися з різними поглядами на форму, матеріал і красу окремих дизайнерів.

Fundamentals_3

Але такі інсталяції змушують задуматися ще й про одухотвореність речей довкола. Дизайнери вкладають у предмети душу, інженери – «мізки». Воно все красиве і корисне, а подекуди, здається, що й живе. І нишком підглядає за тобою – розумне ж бо.

Fundamentals_4
Fundamentals_5 Fundamentals_6 Fundamentals_7 Fundamentals_8 Fundamentals_9 Fundamentals_10 Fundamentals_process Fundamentals_process_2 Fundamentals_process_3

Текст: Катерина Обертас
Фото: інтернет джерела

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!