Етична мода й оптимізм

Share on Facebook

МОДА ДЛЯ БАГАТЬОХ СТАЛА РЕЛІГІЄЮ. ВОНА ДИКТУЄ. А ЯКЩО ВИКОРИСТАТИ ЦЕ ВО БЛАГО? ЯКЩО FASHION-ІДОЛИ ВСТАНОВЛЯТЬ ТРЕНД НА ЕКОСВІДОМІСТЬ ТА СУСПІЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ? БУДЬТЕ ПЕВНІ, ТОДІ В ПИТАННЯХ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПЛАНЕТИ ДОСЯГНЕМО ЗНАЧНО БІЛЬШЕ, НІЖ КРИКОМ ПОЛІТИКІВ.
 

Soon Store

Soon Store – це нове слово в українській fashion-комерції. Знайомтеся: етична мода. У цьому інтернет-магазині представлений одяг з бекграундом: екобренди, веган-френдлі колекції, одяг із бавовни, яка вирощена без пестицидів тощо.

Sustainability – це в першу чергу про турботу та відповідальність. На онлайн-прилавку Soon Store – бренди, які у своїх концепціях відкрито транслюють ідею етичної та свідомої моди, тобто sustainability.

Soon Store

Історія кожної торгової марки – унікальна, оскільки вони обрали інший шлях у fashion-індустрії. Новозеландський бренд Kowtow з 2007 року займається екологічною модою від «від насінини до готового одягу». Нідерландський Rhumaa залучає до створення своїх колекцій художників із Південної Африки. Англійський Rakha створює guilt free luxury одяг, не прив’язуючись до модних сезонів.

Soon Store

Fashion – це, в принципі, неекологічно і неетично: для того, щоби постійно бути в тренді, купувати одяг доводиться значно частіше, ніж він фізично застаріває. Чи можна якось «сповільнити» моду? Звісно! Мінімалізм у всьому – в одязі, декорі, побуті – стає зараз вельми популярним. Людство перетворюється з ненажерливого Гаргантюа на розсудливого Маленького Принца, який філігранно відчуває світ довкола себе.

Soon Store

Сучасний споживач вже не скуповує все підряд на розпродажі, а обирає речі ретельніше. Неможливо бути на 100% екологічним, але можна максимально зменшити негативний вплив на природу. Багато хто не лише тонко відчуває ці зміни суспільних смаків, але і сам їх поширює.

Soon Store

Етична мода – це яскравий приклад НЕтолерантності покупця до: забруднення довкілля, нелюдських умов праці на фабриках країн третього світу, знущання над тваринами, накопичення пластикового сміття тощо.

Soon Store

Раніше це боліло тільки волонтерам і жменьці активістів, а тепер за вирішення проблем взявся fashion-бізнес. І, знаєте, плоди – не за горами.

Soon Store Soon Store Soon Store Soon Store

Текст: Катерина Обертас
Фото: Крістіна Клочай
Онлайн-магазин: Soon Store
Стиліст: Карина Івченко
Модель: Іветта Горбаньова

  • Aleksandr Oleynik

    Чудова стаття!

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!