One euro bar. Білий Налив

Share on Facebook

ПРОГУЛЮЮЧИСЬ ХРЕЩАТИКОМ ТА МИНАЮЧИ ВІТРИНИ ZARA, МОЖНА ПОБАЧИТИ ВЕЛИЧЕЗНУ ЧЕРГУ ПІД «БІЛИМ НАЛИВОМ». ЩО Ж ЦЕ ЗА МІСЦЕ ТАКЕ, ДЕ КОЖЕН ТАК ВІДДАНО ЧЕКАЄ, ЩОБ ЩОСЬ СКУШТУВАТИ? 

Нещодавно ресторатор Дмитро Борисов відкрив ''першу українську сидерію''. Це — моноформат, де ви можете скуштувати яблучні наливки та сидр (і не тільки!). А за 29 гривень взяти хот-дог, пиріг або навіть устрицю! Чи, можливо, замовити все відразу? Чесно кажучи, ми зробили саме так. А якщо ви вегетеріанець чи веган, то вам запропонують веганський хот-дог! Якщо ж вас одурманила спокуса, то можете з'їсти класичний хот-дог із карамелізованою цибулею та яблучними чіпсами.

DSC_4279

Дочекавшись своєї черги і гордо тримаючи в правій руці сидр, а в лівій — хот-дог, треба неодмінно дотримуватися наступної інструкції: зробити ковток сидру, а лише потім — надкусити гарячу і смачну булку. Подейкують, що так стає ще смачніше! 

DSC_4289

Сидр розливають із бочок. Якщо підійти до бару і поспостерігати за процесом, то можна побачити, як напій потрапляє до вашого келиха з висоти 1 метра! Таким чином, сидр збагачується киснем. Якщо біля бару вам раптово доносяться аромати кориці, то ви вже вчуяли яблучний пунш! І тепер точно знаєте, як будете зігріватися в прохолодні вечори. 

DSC_4495

А якщо у вас справи і ви поспішаєте, але яблучний гріх все ж таки хочеться спробувати? Не біда! Для цього ''Білий Налив'' приготував наливки в пляшках. А от розмір пляшки буде залежати від вашої гріховності! 

DSC_4553

Здавалося б, заклад працює всього декілька днів, а черга з кожним днем стає все більшою. Хлопці за баром розповіли, що вони цінують наш час і вибір, тому в ''Білому Наливі'' завжди діють два правила: будь-який продукт або напій коштує 29 гривень, а замовлення ви отримаєте максимум за 3 хвилини. 

DSC_4316

Яку пару обрати? Сидр та хот-дог? Наливка та устриця? Яблучний пиріг з пуншем? Дійсно, вибір не з простих… Тож, будете пробігати недалеко Хрещатика, 23, не пропустіть ''Білий Налив''! Інколи, треба дозволяти собі грішити, бо тут розуміють ваші бажання!

DSC_4283

Текст: Оля Сосюра
Фото: Білий Налив

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!