Талановиті машини

Share on Facebook

ТЕХНОЛОГІЇ РОЗУМНІШАЮТЬ ІЗ КОЖНИМ ДНЕМ. ПОКИ ЩО ЛЮДСТВО ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРЕРОГАТИВУ ГЕНЕРУВАННЯ ІДЕЙ, А РОБОТИ ВТІЛЮЮТЬ ЇХ У ЖИТТЯ. МАЙЖЕ БУДЬ-ЩО. ЦЕ ЗАХОПЛЮЄ І ЛЯКАЄ ВОДНОЧАС.

scribit-carlo-ratti-milan-design_dezeen_2364_col_2

Італійський архітектор Карло Ратті створив робота, який вміє шукати в інтернеті потрібну інформацію, а потім малювати та стирати її на будь-якій поверхні. Маленький робот Scribit дозволяє користувачам персоналізувати свої стіни цифровими творами мистецтва.

Потрібно лише два цвяхи та розетка, щоби плоттер почав роботу. Пристрій можна встановити менш, ніж за п'ять хвилин. Потім він використовує вбудовані двигуни, аби переміщуватися, малювати, стирати та повторно набирати новий контент безліч разів.

scribit-carlo-ratti-milan-design_dezeen_2364_col_3

Користувачі можуть або створювати абсолютно новий вміст, або завантажувати існуючий візуальний файл з інтернету, який потім буде автономно намальовано плоттером Scribit. Робот здатний наносити зображення на будь-яку поверхню стін, включаючи дошки, скло та штукатурку.

Наприклад, ресторан може опублікувати меню дня на своїй стіні, фінансова компанія може розміщувати оновлення на фондовому ринку в вестибюлі, а ті, хто люблять мистецтво, можуть робити репродукції Ван Гога чи Модільяні просто на стіні своєї спальні.

scribit-carlo-ratti-milan-design_dezeen_2364_col_6

Робот також відтворює будь-які дані в режимі реального часу, включаючи примітки, повідомлення, зображення та графіку.

Вчені прогнозують, що незабаром роботи замінять більшість людських професій. Шанс знайти роботу в майбутньому мають, у першу чергу, представники творчого фаху. Що ж, нам треба поквапитися з креативною освітою, бо майбутнє вже настало. А ви готові?

Текст: Катерина Обертас
Фото: інтернет джерела

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!