Тревел-терапія: Будапешт на колір і звук

Share on Facebook

ПОДОРОЖІ Є ПОШУКОМ НАТХНЕННЯ І ВРАЖЕНЬ. ВДАЛА МАНДРІВКА – ЦЕ НЕ ПРО КІЛОМЕТРАЖ, А ПРО ГЛИБИНУ ЗАНУРЕННЯ. САМЕ ТОМУ МИ ВІДКРИВАЄМО УСІ ШІСТЬ ВІДЧУТТІВ, АБИ ПРОНИКНУТИСЯ НОВИМ ПРОСТОРОМ І ЧАСОМ.

Processed with VSCO with al3 preset

У Будапешті не обов’язково відразу бігти до легендарного парламенту (ви точно бачили його раніше – в інтернеті чи в чиємусь тревел-блозі) – краще знайдіть затишну кав’ярню з літньою терасою і дозвольте собі попідглядати за метушливим містом. Відчуйте мить тут і зараз. Придумайте, якого кольору Будапешт.

Processed with VSCO with al5 preset

А потім неспішно прогуляйтеся вуличками. Покладіть, нарешті, смартфон до кишені. Заблукайте. Прислухайтеся до незнайомої мови, спробуйте вгадати, про що розмовляють перехожі – навіть на різних кінцях глобуса ми всі дуже подібні. Чи різні?

Processed with VSCO with al5 preset

Коли набридне – увімкніть музику і продовжуйте вдивлятися довкола. Неідеальний плейлист для оглядин Будапешта – тут. А можете підібрати свій, ідеальний. Яка музика пасуватиме цьому місту?

Processed with VSCO with al5 preset
Processed with VSCO with al5 preset Processed with VSCO with al3 preset Processed with VSCO with al5 preset Processed with VSCO with al5 preset Processed with VSCO with al3 preset Processed with VSCO with al3 preset Processed with VSCO with al3 preset Processed with VSCO with al3 preset

Текст: Катерина Обертас
Фото: Крістіна Клочай

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!