Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Share on Facebook

23 ЛИПНЯ УКРАЇНСЬКІ СПОРТСМЕНКИ ПРИВЕЗЛИ ПЕРЕМОГУ ЗІ ЗМАГАННЯ HEROINE FC ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ, ЯКІ ПРОЙШЛИ У КИТАЙСЬКОМУ МІСТІ ЧЖЕНЬ ЧЖОУ. ПРЕДСТАВНИЦІ PERESVIT PROMOTION РОЗПОВІЛИ СЛОВО AGENCY ЯК ЗДОБУВАЛИ НАГОРОДИ, ПОДІЛИЛИСЬ ІСТОРІЯМИ ЗАЛАШТУНКІВ І РОЗКРИЛИ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ. ЯК ВОНО, БУТИ ДІВЧАТАМИ, ЯКІ ЗДАТНІ ФАКТИЧНО ВТЕРТИ НОСА?

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Peresvit Promotion — компанія, яка працює в сфері спортивного менеджменту. Це найбільша компанія, що представляє бійців країн СНД на китайському ринку. Місія компанії — створення умов професійним бійцям для максимальної реалізації свого потенціалу на світових помостах.

Зоряна: Вітання усім. Дівчата, які ж ви гарні!

І-і-і… серед нас тут мама. Люда, а скільки дитині?

Люда: 11 років.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Зоряна: Вдома вже підтримка чекає?

Люда: Ну так.

Зоряна: Це дуже класно. Майстер спорту з Ritter Sport ( у Люди в інстаграм, «Майстер спорту із ріттер спорту»). Як можна з цією тягою до солодкого жити спокійно? Як стримувати себе?  У вас же жорсткий режим?

Люда: Чесно, не знаю, але дуже тяжко. З найбільш жорсткого, коли я відмовлялася, це брала 2 кубики гіркого шоколаду на день і мед, розуміючи, що все — більше не можна. Ну і банани.

Зоряна: Але ж у вас енергетичні затрати дуже великі.  Горіхи, білок, корисні жири, мабуть, можна. Розкажіть суперрецепт, як виховати силу волі.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Люда: Ти просто розумієш, що треба, і рахуєш дні до того моменту, коли можна буде з’їсти. Я люблю ходити в магазин, скупляти шоколад і розуміти, що після зважування чи після бою я його з’їм. Я їду на змагання і в мене, зазвичай, у рюкзачку із собою є шоколад. Він мені як мотивація.

Зоряна: Поговоримо про те, як вести бої в Китаї. Навіть звичайному туристу складно опинитися серед іншого клімату, іншої їжі, в місцях, де вологість нереальна, а вам ще потрібно показувати бій. Розкажіть, будь ласка, про цей досвід.

Люда: Що складніші умови, тим більш жорстко будеш потім битися.

Зоряна: Арсен, а цей суперфольговий костюм (костюм-сауна, вдягається спеціально в період швидкої згонки ваги.) в Чжень Чжоу, де була сильна спека? Уявляю собі, яка там вологість. Як у ньому можна займатись, рухатись взагалі? (за два тижні до запису інтерв’ю бійці від Peresvit Promotion також здобували перемогу в Чжень Чжоу на турнірі WLF WARS – прим. Ред)

Арсен: В фольге: нормально (сміється). Последний турнир вообще на улице был. Жара. Ковер был полностью мокрым. Борьбы практически и не было. Очень скользко было. А по поводу питания, везде можно найти продукты.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Зоряна: Ми бачили, що ви їли в stories (сміється)

Арсен: Нет-нет-нет. Мы, после того, как сделали вес, подрались, пошли есть в Макдональдс.

Зоряна: Тобто кожному спортсмену потрібна мотивація у вигляді тої цукерки, так? 

Арсен: Конечно! Но о вопросе непривычного питания за рубежом – действительно все возможно. В этот раз мы, например, нашли хорошие закваски. То есть ребята вес подгоняли и постоянно ели. Задача была, чтобы вода уходила. Чтобы не просто голодать. Немного подсогнали — поели, подсогнали — поели.

Зоряна: Арсен, як організатор, від Peresvit Promotion, розкажи, будь ласка, зі свого боку, а ви, дівчата,з боку учасника, як це — виступати у чужій країні?  Яка атмосфера? Яка підтримка? Духовна, моральна?

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Арсен: Поддержка — это скорее всего только от близких людей, которые знают, что ты поехал, и плюс от людей, которые на месте там. В нашем случае очень помогает Михаил Росохатый (глава Peresvit Promotion – прим. Ред). Он и организатор, и вместо переводчика, если с этим проблемы, и психолог. По поводу публики, ребята с России, понятно, так сильно не поддержат, во основном это со стран СНГ. Если дерешься, например, с китайцами, то они (участники стран СНГ) поддерживают. А так надеешься только на себя. У нас в стране никто не освещает такие события.

Зоряна: Так, підтримка має відчуватися, навіть на відстані.

Люда: Рідні та близькі все одно пишуть, підтримують. Міша, дійсно, сильно налаштовував і мене, і Лєну.

Арсен: Для понимания. В данном случае Миша выступает в роли не тренера, а как секундант – человек, который настраивает на бой. Настроить человека на бой, подвести его к бою — это очень важно.

Люда: Так, він дуже гарно секундує, добре підказує.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Арсен: Некоторые тренера просто орут много: “Бей, бей!”. Куда? Чего?

Зоряна: Ми записували інтерв’ю з гімнасткою, вона в Ріо 4 місце зайняла на олімпіаді (Аня Різатдінова). Зрозуміло, що вона все дитинство готувалася до олімпіади, і мені дуже сподобалася її ідея про те, що на олімпіаду всі готові, але виграє той, хто був готовий морально, психологічно. У нашій країні цього взагалі немає. Вона читала тоді американських авторів, коучів, спеціальну спортивну психологію. Все це допомагає налаштуватися, вийти, показати гідний результат. Ну, у нас є Міша (сміється).

Люда: Правда! У тебе не завжди є віра в себе, але якщо ти знаєш, що у тебе хтось вірить — тренер чи секундант — то це допомагає.

Лена: Меня наоборот обременяет, если тебе говорят, что ты должен сделать это, ты должен  выиграть. Я себя настраиваю по-другому: она тренировалась точно так же, как и я, возможно, даже меньше, почему я не заслуживаю выиграть, а она заслуживает?

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Люда: У мене особисто ще таке буває, що мені кажуть, що  я не можу зробити, і я доведу тобі зворотнє.

Зоряна: Давайте поговоримо ще про Китай. У вас був час після Китаю? Поїсти непотребу після бою (сміється).

Лена: Мы ели и спали, спали и ели.

Люда: Гуляти по Чжен Чжоу ми не хотіли, бо надто спекотно. До того ж, я там не вперше була.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Арсен: В нашу поездку, мы ночью практически не спали, а днем отдыхали. Чуть график сбивается. Некоторые, конечно, оправдывают этим плохие результаты. Рассказывают о аклиматизации, но, если человек готов и готов идти до конца, то это отмазки.

Люда: Так, бо виправдань можна знайти собі сотню.

Лена: Но, знаете, мы тренировались в зале, где работали кондиционеры, поэтому дышалось относительно легко, а вот то, что у ребят соревнования проходили на улице, должно быть давало о себе знать.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Зоряна: Як китайці ставляться до наших спортсменів?

Лена: Почему-то хорошо. Они не понимают, наверное, что мы бьем их людей. Они на контроле были очень гостеприимны. Мы стоим с кубком, с поясом, а я думаю: “Вы, наверное, не понимаете, что мы с вашей страны вывозим деньги, бьем ваших женщин” (сміється). Иногда подходят и фоткаются с тобой, детей к тебе подпихуют.

Наталі: Чи є у вас суперники, з якими ви би хотіли боротися?

Лена: Есть соперники, с которыми уже были бои  и хотелось бы провести их повторно. Мой предпоследний бой — по глупости. Так получилось, что она меня ударила, сама того не ожидая. Попала в глаз. Бой остановили, потому что меня кровью залило.Я бы хотела провести реванш со своей последней соперницей перед Китаем, потому что я выигрывала бой, но пропустила случайный удар, который рассек бровь и врачи остановили бой. Хочу доказать ей, что это была случайность и я лучше!!!

Люда: З якоюсь гідною суперницею. Я не люблю битися з кимось, хто очевидно слабший.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Зоряна: А які плани зараз?

Люда: Я, як мінімум, буду відпочивати, бо у мене ноги відбиті уже другий місяць. Потрібно дати їм трошки загоїтися. У вересні буде чемпіонат України з боксу серед працівників УПП (управління патрульної поліції).

Арсен: А планы? Развитие — профессиональное, любительское? Не хочешь полностью перейти в MMA?

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Люда: MMA в Україні набратися б досвіду. У них є досвід лише по аматорах. Аби бути у формі, зазвичай, самих лише тренувань мало. Потрібно постійно виїжджати на змагання.

Арсен: Люда, ты работник полиции у себя в Ивано-Франковске. Тебе хоть премию дадут за победу?

Люда: Весною, коли я виграла чемпіонат України, мені до зарплати додали близько 500 грн.

Арсен: На чай или зеленку? (сміється). А гонорар для тебя — это заработок?

DSC_3274

Люда: Гонорар у мене завжди на останньому місці. Коли є можливість побоксувати, довести собі, що ти не дарма працював, подивитися, чи став краще після попереднього бою, то грошики є лише приємним бонусом.

Арсен: То есть нет такого, что за такие деньги я выступлю, а за такие — нет?

Люда: Ні. Навіть по дорозі у Чжен Чжоу мене запитали, який мій гонорар, а я не мала відповіді.

Зоряна: А в поліції працювати — це поклик?

Люда: Напевно. Це робота, коли ти приходиш зранку і не знаєш, що тебе чекає. Мені було би дуже нудно просто десь сидіти в офісі.

Зоряна: О, який ти цікавий персонаж!

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Люда: Я просто адреналіновий наркоман.

Зоряна: А як дитина росте в таких умовах? Теж любить виклики?

Люда: Вона у мене доволі комунікабельна, легко знаходить спільну мову і вже досить самостійна. У неї вибору немає (сміється).

Наталі: А чи звертаються до вас із пропозицією когось тренувати?

Люда: Так, надходили такі пропозиції, але через брак часу не можу їх прийняти.

Лена: А меня в Китае звали работать, но я боюсь туда ехать сама.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Зоряна: Хотілося би відійти від теми спорту й поговорити про вас, як особистостей.

Люда: Я люблю читати, коли маю час. Тобто, факт того, що мене б’ють по голові, не означає що я дурненька. Спорт рано чи пізно все одно закінчиться, а життя на цьому – ні. Багато спортсменів після закінчення спортивної кар’єри не знаходять себе. Коли ти все життя присвятив спорту, то просто не знаєш, чим ще можеш займатися.

Зоряна: Тоді чим будете займатися, якщо не спортом?

Люда: Я не пропаду. Був навіть період, коли в’язала. Можу бігати. Півмарафон вже за плечима.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Лена: А я детей рожу.

Зоряна: А різні жіночі хитрощі цікавлять? Взуття на підборах, наприклад?

Лєна: На тренировку на каблуках пойти можно, но как возвращаться  — не знаю (сміється).

Бліц-тест або P.S:

Наталі: З якими національностями проводили поєдинки?

Лена: У меня был с финкой, россиянкой, шведкой, немкой, итальянкой, ну и с украинкой, естественно. Я пока всех вспомню (сміється). В принципе, в какую страну въезжали, с той национальностью в основном и дрались. Это конечно сложнее, потому что ты у них на родине и за них поддержка больше. А у Люды наверно побольше, она даже в Дубаях была.

Люда: З ким боксувала… Боксувала з росіянами, білорусами, туркені, дівчата з Португалії, шведки були,  слов’янки, потім китаянки — так і не згадаю всіх. Ну, напевно, найбільші враження склали на мене турчанки, якщо чесно. Вони отакі от…дикі! Прямо одразу ломляться вперед і реально, якщо ти не очікуєш цього, то вони можуть одразу задавити. Але, якщо перший їхній шквал перечекати, то потім вони таки здаються потроху. Витривалості у них на повний поєдинок мало вистачає. Якщо по витривалості брати, шведки доволі хороші. Китаянки в принципі також. Як сказати, її б’єш-б’єш, а вони стоять і не падають.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Наталі: А з ким було найскладніше?

Лена: Наверное, с китаянками. У них самый крепкий удар. У меня даже было такое, что я очень сильно разбила ей лицо в первом раунде. Просто нереально. Думала она уже сейчас сдастся. У нее заплыли глаза во втором раунде, и она так щурясь выходила драться. Все равно три раунда отбилась. Ну вообще умничка, конечно. Это хвала! А в Европе девочки, они все такие нежные.

Наталі: До поєдинку, ти даєш інтерв’ю?

Люда: Та в принципі, якщо просять, то даю. Для мене це не є суттєво.

Наталі: Наприклад коли я брала інтерв’ю у хлопців, то маю визнати, що різниця велика. Це два різних світи. Там ні слова. Там навушники —  і все.

Люда: Так. Я намагаюсь собі просто не ставити ніяких рамок в принципі. Що  можна, а що не можна. Що треба, наприклад, виходити тільки в зелених шкарпетках або в майці, якій уже 10 років. Тому що, чим більше заборів ти собі поставиш, тим потім складніше, бо тобі доводиться за них виходити.

Українки втерли носа на турнірі змішаних єдиноборств у Китаї

Я намагаюсь себе не прив’язувати взагалі ні до яких речей, ні до чого. В мене немає чогось такого, що я маю робити завжди. Бувають різні моменти, десь щось колись  ти можеш не зробити, а потім, якщо ти до цього прив’язаний, то все, тепер нічого не вийде.

Розмовляла: Зоряна Нагребельна
Фото: Віталій Нетяга

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!