ПОРТРЕТ БІЙЦЯ: АРСЕН І ВІТАЛІК

Share on Facebook

СВІТ БОРОТЬБИ. ЯКИЙ ВІН? ЯК МОЖНА ОПИСАТИ ВИД СПОРТУ ФРІ-ФАЙТ? ТА ТАК, АБИ УЯВА ЧИТАЧА ЗМАЛЮВАЛА «ЖИВУ» КАРТИНУ, А НЕ НАУКОВУ СТАТТЮ? ЧЕРЕЗ ПОРТРЕТ БІЙЦЯ — ВПЕВНЕНІ МИ. АДЖЕ ЛИШЕ ПОСПІЛКУВАВШИСЬ ІЗ РЕАЛЬНИМ ПЕРСОНАЖЕМ, ФОРМА І ЗМІСТ СТАЮТЬ ЗРОЗУМІЛИМИ І ПОСТАЮТЬ В ЄДИНЕ УОСОБЛЕННЯ. УОСОБЛЕННЯ ФРІ-ФАЙТУ. ОТЖЕ, ДЛЯ ПЕРШОГО МАТЕРІАЛУ ІЗ СЕРІЇ ПОРТРЕТ БІЙЦЯ, АГЕНЦІЯ ЗАПИСАЛА БЛІЦ-ІНТЕРВ‘Ю ІЗ ДВОМА НАСТАВНИКАМИ ШКОЛИ БОЙОВОГО МИСТЕЦТВА ПЕРЕСВІТ — ІЗ АРСЕНОМ СІМОНОМ Й ВІТАЛІЄМ ДУДКОВСЬКИМ. БІЙЦЯМИ, ЯКІ ІЗ ЮНАЦТВА ОПАНОВУЮТЬ ФРІ-ФАЙТ, НИНІ ТРЕНУЮТЬ ГРУПИ ВІД ДІТЕЙ ДО ДОРОСЛИХ І ГОЛОВНЕ, ВЛАСНИМ ПРИКЛАДОМ ВКАЗУЮТЬ ШЛЯХ, ЯКИЙ МОЖНА ОСИЛИТИ.

Зоряна: Отже, довгоочікувана рубрика #портретбійця.

Арсен: Бойца-убийцы (сміється)?

портерт бійця

З: Так і запишемо (сміється). Поїхали. Який улюбленій мультик і чому?

А: «Король Лев» Это тот, которий первым в голову приходит.

З: Перша реакція – це саме те, що треба.

А: Симба – это персонаж. Очень нравится. Линия с отцом. Как он когтями цеплялся… Віталій: А в мене із дитинства — «Карлсон, который живет на крыше». Якось близьким був. Адже персонаж веселенький такий, варення любить, ганяється за усіма…

портерт бійця

З: Прийнято. Тепер запитаю вас про ваші захоплення та вподобання поза фрі-файтом. Так як я трішки знаю бекґраунду* Віталік, тебе — про каву. Чому кав’ярня? Що подобається у цій справі?

В: Кава не тому, що я сильний кавоман. Це свого роду самореалізація. Взагалі я люблю щось створювати. Мені подобається створювати меблі власноруч, персональні принти, загалом щось із дизайну. Також кав‘ярні частково тому ще, що не потребують аж надто великих інвестицій з мого боку. Але все ж більше через реалізацію. Адже я і каву варю, і простір створював, й ідею закладу. А ще я люблю, коли видно результат.

портерт бійця

З: Клас. Розумію. Зусилля як процес і наочність результату. Так, а тебе, Арсене, допитуватиму про TRX**. Навіщо так навантажуватися, якщо… можна не навантажуватися (сміється)?

А: Я в общем люблю активный образ жизни. Не мыслю себя без движения, действия. Даже преободряю других заниматься со мной. Если у меня есть знания, почему бы не делиться ими с другими? Если я много знаю, но не делюсь знаниями, что смысла от них? Любые упражнения, которые я даю, пробую на себе. Точно так же и здесь. Да, я давно занимаюсь фри-файтом. Но что интересно: когда я попробовал TRX, у меня перестали болеть колени, ноги, потому что сильная нагрузка на статику. А пресс! Оказывается, я никогда раньше не умел качать пресс, располагать тело. В TRX ноги на весу, они фактически не задействованы и по факту ты действительно работаешь только прессом. После тренировок такое ощущение, что можешь выдержать любые удары в живот. В борьбе, например, навыки пригодились: эффект сильно чувствовался, когда ноги окрепли.

портерт бійця

З: Із захопленнями розібрались. Тоді таке питання: досі не здійснена дитяча мрія? Космонавтом хто хотів бути?

В: Нііі. Дитячою мрією було стати футболістом. Для мене футбол закінчився травмою, тож направлення було на фрі-файт.

З: Аха. А у фрі-файті травм типу не буває?

В: Порівняно із футболом, у фрі-файті травм немає. Тіло готове, дух – готовий.

DSC_5294

А: 100%. Просто большинство видов спорта работает на достижение результата, и результат этот нужно показать уже сейчас. Вот в футболе дети и исчерпывают все здоровье.

З: Зрозуміло. Ніякого космосу і фрі-файт як реабілітація, аха. Поговоримо про дотримання правил. Є такі, які ви належно не виконуєте?

В: Тут глобальне питання. Є Пам’ятка — так вона обов’язкова до виконання. І не підлягає перегляду чи якомусь… тлумаченню. Так само, як ми всі (бійці фрі-файту) за замовчуванням не вживаємо алкоголь, не палимо. Стосовно правил, що більш відносяться до інструкцій, то я, наприклад, зізнаюсь, не люблю розминку. Інколи лінь виконувати деякі вправи чи пробіжку.

DSC_5432

А: И я люблю разогреваться уже в процессе.

З: А як допомагає фрі-файт у звичайному житті? Допомагає ж? Впливає на особисті стосунки, побут?

В: О, звичайно, моє життя повністю змінилося! Тут виховується характер, який допомагає перемагати не тільки у спорті, а й по життю. Сміливо, впевнено рухатися, ставити перед собою задачі та досягати своєї мети.

DSC_5455

З: Правильна відповідь (сміється)! А тобі, Арсене?

А: Мне помогает не так фри-файт, как вся наша организация.*** Спорт сам по себе очень помогает по жизни. А ведь у нас больше, чем спорт, у нас воспитание. Правильное воспитание, особенно детей.

5
____
*окрім постійних тренувань із free-fight Віталік і Арсен мають вподобання поза зазначеного виду спорту. У Віталіка діє мережа кав‘ярень в місті Ірпінь — who_is_taddy_coffeeВін періодично набирає команду і проводить навчання баріста.

**Арсен у вільний час не байдужий до виснажливих тренувань, про що видно з його чисельних stories.

***Мається на увазі Школа бойового мистецтва Пересвіт, яка включає такі напрямки, як Шаолінь кунг-фу, тайдзі цюань, фрі-файт, чайну традицію. Та головне, яка має чітко окреслене Вчення і його носія — Вчителя (Андрій Старовойт)

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!