Краса

Share on Facebook

ЧИМ ДОРОСЛІШИМ СТАЄШ, ТИМ БІЛЬШЕ ЧАСУ НЕОБХІДНО, АБИ ЗРОЗУМІТИ, ЩО Ж ДЛЯ ТЕБЕ КРАСА. У ДИТИНСТВІ ВСЕ ЧІТКО: КРАСИВА МАМА. АЛЕ З ЧАСОМ МІРКУЄШ, ЩО КРАСА — ЦЕ РІЗНОМАНІТТЯ ТА ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ, СПОКІЙ ТА ХАОС ВОДНОЧАС. КРАСА Є НЕВЛОВИМОЮ. ЧИТАЙ КАЛЕЙДОСКОП ВІДПОВІДЕЙ ПЕРЕСІЧНИХ ЛЮДЕЙ НА ПИТАННЯ “ЩО Є КРАСА ДЛЯ ТЕБЕ?” ТА ФОРМУЙ СВОЮ, ОСОБЛИВУ ДУМКУ. СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ — СТІЛЬКИ ДУМОК, А КРАСА НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ МАНІРНОЮ ПАНІ, НЕОСЯЖНОЮ ТА НАПРОЧУД ПРОСТОЮ. МИ ЗАВЖДИ БАЧИМО ЛИШЕ ТЕ, ЩО МАЄМО У СЕРЦІ.

Красота — это каждый раз возвращаться к первобытному себе. Красота — это детали чего-нибудь большого. Красота — видится в любом месте, если она есть в тебе. Красота — начинается исключительно в тебе, там она и заканчивается.

1

Красота — это осень, когда листья разноцветные шуршат под ногами, когда воздух холодный и немного терпкий… Когда небо бледно-голубого, словно выстиранного, неба… 

2

Бог безперечно найпотужніша та найтендітніша краса!  Коли Він називає тебе улюбленою донечкою, попри всі негідні речі, які я зробила у своєму житті. Любов, яка безумовна, чиста, невідступна,  радісна, вірна й натхненна.

3

Бывает, сонною порою,
Когда ещё не виден первый луч,
Всё замирает и кажется сейчас
Я будто на земле, но я не просыпаюсь,
И вот летая между звёзд,
когда планетами играя мне станет скучно вновь,
Открою веки и день свой начиная знаю,
что мир мне дать готов всё то, чего я сам желаю,
Ведь наша жизнь от части есть мир снов…

6

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!