Третя Fashion & Business конференція від українського Vogue

Share on Facebook

24 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ТРЕТЯ FASHION & BUSINESS КОНФЕРЕНЦІЯ VOGUE UA. ЕКСПЕРТИ З ЧОТИРЬОХ МОДНИХ СТОЛИЦЬ СВІТУ РОЗКАЖУТЬ ПРО ЗМІНИ СПОЖИВЧИХ СМАКІВ В МОДНІЙ ІНДУСТРІЇ, ІНВЕСТИЦІЇ В FASHION-СТАРТАПИ ТА РОЗКРИЮТЬ СЕКРЕТИ УСПІХУ GUCCI, DIOR І TOMMY HILFIGER.

«Мода – це сплетіння мистецтва і бізнесу. Щоб розвиватися у fashion-бізнесі, недостатньо одного лише чуття: потрібно обмінюватись досвідом і вчитися на помилках колег. У цьому сенсі Vogue UA Conference — правильна відправна точка. Це зустрічі, можливості і інформація»,– каже дизайнер Лілія Літковська.

Цього року конференція проходить в рамках святкування п'ятиріччя журналу Vogue в Україні і відрізняється особливим масштабом. На заході виступлять вісім спікерів з Лондона, Нью-Йорка, Мілана і Тель-Авіва, серед яких:

●     Акаш Мехта– керівник digital-напрямку Dior Paris, амбасадор глобального руху PETA та інстаграм-знаменитість. Ініціатор успішної онлайн-кампанії #DiorLoveChain, Акаш розповість про маркетинг за участі інфлюенсерів та просуванні в digital.

●     Данило Вентурі– директор Міжнародного інституту модного дизайну та бізнесу Polimoda, спеціаліст з fashion-дизайну та стратегічного брендингу, автор книг Luxury Hackers та Momenting the Memento. На прикладі Gucci та інших успешних марок розкриє значення поняття «брендинг підсвідомості».

●     Лірон Слонімскі-Шемі– засновниця Aware Solutions, успішного стартапу на межі моди та технологій. Працювала над запуском капсульної колекції Tommy Hilfiger Tommy Jeans XPLORE, побудованої за принципом інтернету-речей.

●     Едді Малон– співзасновник та президент компанії Launchmetrics, що обслуговує 85% показів Тижнів моди у всьому світі. Компанія нараховує близько 200 співробітників в 10 офісах по всьому світу, серед клієнтів – Gucci, Alexander Wang, Zuhair Murad, Marc Jacobs, L'Oréal, Topshop та Adidas.

●     Джефф Стюарт– засновник компанії LenddoEFL, першого в світі сервісу оцінювання кредитного рейтингу на основі соціальної активності користувача. Успішний підприємець, інвестор New York Angels та провідний авторитет у галузі інновацій FinTech на ринках, що розвиваються.

Модератор конференції – керівник Google Marketing Solutions в країнах Центральної та Східної Європи Ніна Левчук, засновниця підприємницької програми Women's Empowerment Program і першої в Україні Google Digital Academy для жінок.

На Vogue UA Conference: Fashion & Business також представлять міжнародні програми навчання та розкажуть про можливості отримання фінансування. Для молодих дизайнерів діють спеціальні умови участі. Завершиться захід шампанським і гучної вечіркою в стилі Vogue.

 

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!