Милість. Посмішка. Простота.

Share on Facebook

У ДИТИНСТВІ МАМА КАЗАЛА МЕНІ: ВМИВАТИМЕШСЯ РАНКОВОЮ РОСОЮ — СТАВАТИМЕШ УСЕ БІЛЬШ ВРОДЛИВОЮ. КРАСИ МЕНІ, ЗВИЧАЙНО, НЕ ДОДАЛОСЯ, АЛЕ ШКІРА ДОСІ ПАМ’ЯТАЄ НЕВИМОВНУ Й ТИХУ СВІЖІСТЬ, ЩО МИТТЄВО ЗМІНЮВАЛА МОЮ СОНЛИВІСТЬ НА ГОТОВНІСТЬ.
 МИ СХИЛЬНІ ПОРІВНЮВАТИ СЕБЕ ІЗ ДЕТАЛЯМИ ПРИРОДИ, ШУКАТИ ПОДІБНІСТЬ У МАНЕРАХ, ХАРАКТЕРІ, ЗОВНІШНОСТІ. ЧОМУ БИ НАМ НЕ СТАТИ РАНКОВОЮ РОСОЮ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЩО НАС ОТОЧУЮТЬ? НЕ ЛИШЕ ДЛЯ НАЙБЛИЖЧИХ, ДЛЯ УСІХ. ОСОБЛИВО ТИХ, НА КОГО РАНІШЕ ТИ БИ НЕ ЗВЕРНУВ УВАГИ ВЗАГАЛІ. 

Позиція серця: милість.


3
Ох, скільки ж ми помиляємося щодня. Які ми часом неуважні, нестерпні, дратівливі, інколи скупі та незграбні. Найбільш поширеними реакціями на такі людські прояви є дзеркальна, тобто відтворення тієї ж дратівливості, скупості чи злості, вчителювання (що робить тебе ще більш дратівливим) та… милість. Отаке просте симпатичне слово — милість. Це коли дивишся на людину з любов’ю попри всі її недосконалості.
Бо, здається, вчора хтось і сам був не в гуморі?:)

Позиція обличчя: посмішка.

2
Не нам вам розповідати, як краще посміхатися: на всі 28 (середня кількість зубів сучасної людини) чи невинним підйомом кутиків на якийсь сантиметр. Інколи мені здається, найбільше, що я можу зробити для людства — це посміхатися. Багато і кожному. І головне, щоб по-доброму. Аби людина почувалася прийнятою, багато не потрібно. 

Позиція особистості: простота.

1
Усі президенти, бізнесмени, юристи, космонавти, відомі постаті залишаються донечками і синами своїх мами й тата. Кожен пустить сльозу, коли мова зайде про щось до щему цінне з дитинства. Людське життя — як цвіт польовий: до першого вітру. Усі ми з однієї плоті та крові зліплені. 

Текст: Єлизавета Худолій

Афіша івентів

Афiша Iвентiв

Дякую!

Ми з вами зв'яжемося у найближчий час!